Leczenie redukcji zmarszczek Perlane kontra Restylane

Gdzie spojrzysz (przynajmniej na stronach chirurgii plastycznej), widzisz więcej i więcej nazw substancji wykorzystywane do zabiegów nieinwazyjnych facelift. Restylane używa żelu; zastrzyki tłuszczu użyć własnego starannie zebranych komórek tłuszczowych; Sculptra Untoxin ma małe kawałki naturalnych substancji chemicznej, zawieszone w wodzie. Ale co to jest Perlane?

Perlane: Podobne do Restylane, ale silniejsze

Perlane jest podobny do Restylane, w tym jego głównym składnikiem jest kwas hialuronowy, sztucznych typu twin, do tego samego kwasu, który naturalnie występuje w organizmie. Perlane, jednak ma większe cząsteczki kwasu niż Restylane i nadaje skórze jędrne tekstury. Krótko mówiąc,? silniejszy? wersja z kwasu hialuronowego i mogą być skutecznie wykorzystywane na głębsze zmarszczki i grubszą skórę niż jego krewny. Perlane może również służyć do wygładzają lub zdefiniować wargi line nieco, lub stworzyć bardziej zrównoważony wygląd twarzy, ale wyniki nie są tak efektowne, są one z Lifting, lub innych operacji plastycznej.

Marszczyć nosowo (linie od strony nosa do krawędzi wargi) jest to obszar, w którym Perlane wykonuje szczególnie silnie, ale w przeciwieństwie do innych metod leczenia, może być skutecznie wykorzystywane na całej powierzchni. Wrona? s metrów wokół oczy, zmarszczki na czole, zmarszczek między brwiami - wszystkie te reagują dobrze na Perlane.

Zapytać Twój chirurg kosmetyczny? Co to jest Perlane?? i on funkcje skóry lub ona będzie prawdopodobnie mieć mnóstwo informacji. Jeśli po ma ona przegada z lekarzem, zdecydujesz, że zastrzyki Perlane są dla Ciebie, procedura jest stosunkowo prosta. Ponieważ kwas hialuronowy w Untoxin Perlane jest identyczna zawartych w organizmie i nie pochodzi od zwierząt wyciąg, test na alergię nie jest konieczne. Należy poinformować lekarza, jeśli pacjent ma uczulenie na coś (w tym żywności, pyłki i tak dalej), i jeśli pacjent wszelkiego rodzaju medycyny, nawet aspiryna.

Należy poinformować lekarza, które obszary twarzy czujesz, że poprawiłoby Perlane. On lub ona będzie prawdopodobnie oznacz je poza wcześniej, a następnie upewnij szereg nikła zastrzyki w każdym miejscu. Krem znieczulający jest dostępna, jeśli chcesz, ale igły jest tak małe, że powinno być bardzo niewielki dyskomfort.

Odzyskiwanie jest szybki. Możesz wrócić do pracy od razu. Obrzęk i zaczerwienienie znikają w dzień lub dwa. Wyniki są dobre, ale mogą się różnić w jak kremy Untoxin długo trwają. W trzech do sześciu miesięcy, prawdopodobnie trzeba będzie odrobinę się, Chociaż zastrzyki były znane trwać tak długo, rok bez żadnych dodatkowych zabiegów do trzech lat z nimi.